Büyük boyutlardaki seramikler mekanlarda görsel açıdan büyüklük hissi yaratır!

Eğer çok küçük bir banyonuz yoksa daha büyük ebatlı karolar kullanarak banyonuzu daha büyük, olduğundan daha geniş (yatay döşeme ile) ya da daha uzun (dikey döşeme ile) gösterebilirsiniz.
"Derz aralarını hergün fırçalıyorum ama..." demeyin açık renk yer seramiği seçseniz bile kirli görünen derz aralarına çözüm yolu!

Genelde açık renk yer karolarına açık renk derz rengi seçilir oysa ki zaman içinde zaten kendiliğinden kirlenecek ve bir süre sonra sizi temizlik konusunda yoracak derz aralarını başta gri gibi daha koyu renklerden seçerseniz hem daha modern bir görünüme sahip olur, hemde derz aralarını temizleme zahmetinden ya da "evimin kirli olduğunu düşünecekler" kaygısından kurtulursunuz...
İDA Seramik ile temizlik hissini hissettiren karolar kullanın!

Parlak karolar kullanarak banyonuzda hem ışığın daha güzel yansımasını sağlar, hem de parlak yüzeyi sayesinde kolay temizlik yaparak ilk günkü gibi parlak ve ışıl ışıl banyolara sahip olursunuz.
Doğal taş görünümlü karolar ile banyonuza bütçenizi sarsmadan doğal ve modern bir görünüm...

Doğaltaş kullanımı herzaman sevilen ancak pahalı bulunan bir yöntemdir. Doğaltaş yerine modern teknoloji sayesinde özenle üretilen İDA seramik'in doğaltaş görünümlü serilerini kullanarak bütçenizi sarsmadan doğal ve modern görünümlü banyoların güzelliğini keşfedin...
Koyu renk zeminler, açık renk duvarlar mekanınızı daha geniş gösterir.

Banyonuzun daha geniş görünmesini isterseniz, duvar için daha açık, zemin için ise biraz daha koyu ürünleri tercih ederek mekanınızın çok daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.
Banyonuzda ahşap görünümlü dayanıklı zeminler...

Ahşabın sıcaklığı vazgeçilmezdir ancak su emme özelliğinden dolayı ıslak zeminlerde kullanılması uygun olmaz ve dayanıksızdır. Üretiminde en modern teknolojilerin kullanıldığı, birebir ahşap görünümünü ve dokusunu yansıtan İDA Seramik'in seramik ve dayanıklı sırlı granit ürünlerini kullanarak, banyonuzda, duş içinde, dış mekanda ve evinizin her köşesinde ahşap görünümünün sıcaklığı ile İDA Seramik'in dayanıklılığını birleştirebilirsiniz...
Büyük karolar banyonuzda fazla derz kullanımını engeller, derz aralarını temizlemek için zaman harcamazsınız!

Genelde banyo duvarlarına; 25x40cm gibi küçük ebatlı ürünler kullanılır; küçük ebatlar yerine daha büyük bir ebat olan 30x60cm seramik karolar kullanıldığında daha az derz araları oluşur böylelikle derz aralarının temizleme problemi de azalmış olur. Saatlerinizi derz aralarını temizlemekle harcamazsınız.
Arka duvarı koyu, yan duvarları açık renk yaparsanız mekanınız uzar...

Duvar karolarında tek renk yerine farklı renkleri tercih ederseniz daha farklı bir algı yaratabilir banyonusu olduğundan daha boyutlu gösterebilirsiniz.
Ayna ve klozet arkalarına modern ya da klasik dekorları kullanarak banyonuzu daha şık hale getirebilirsiniz...

Banyonuza renk katmak, daha şık hale getirmek için ayna ve/veya klozet arkasına şık desenli dekor ürünleri kullanabilirsiniz.
İnce bordürleri dikey olarak döşemeyi düşündünüz mü?

Bordürleri sadece yatay döşeme ile kullanmayabilirsiniz, dikey kullanabileceğiniz ince bordürler mekanınıza şıklık katarak, klozet arkasını,duşu daha ayırt edici hale getirir, banyonuza şıklık katar.
Tezgaharası önerilerimize mutfağınızı yenilemeden mutlaka göz gezdirin!

Yeni 20x60 ve 30x60 ebatlarında precut ve kalıplı ürünleriyle; İDA seramik sizin ve aileniz için en akılcı mutfak ürününü keşfetmenizi sağlıyor...

Mutfak Tezgah Arası Önerileri broşürümüzü incelemek için tıklayınız.